Zadaszenia i daszki

Jako producent daszków z poliwęglanu, oferujemy zadaszenia i daszki. Konstrukcje ze stali ocynkowanej. Poliwęglan komorowy ma grubość 8 mm, jest odporny na promieniowanie UV. Wykonujemy konstrukcje według projektu.

Zadaszenie podjazdu wykonane z ocynkowanego profilu stalowego, dach jest z poliwęglanu. Jest możliwość wykonania dowolnych zadaszeń dla samochodów, naczep, maszyn itp. chroniących przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Wykonujemy również zadaszenia tarasów, schodów i balkonów.

Zadaszenie nad podjazdem
Producent daszków z poliwęglanu

Zadaszenia i daszki

Zadaszenie podjazdu
Dach z poliwęglanu
Zadaszenia i daszki
Zadaszenia i daszki. Producent

Produkujemy również daszki nad drzwi, maksymalna szerokość 2 m. Daszki nad drzwi wejściowe są wykonane z profilu stalowego, natomiast poszycie dachowe wykonujemy z poliwęglanu grubości 8 mm (poliwęglan brązowy lub przezroczysty). To tworzywo sztuczne ma dużą odporność na wszelkie czynniki działające na wolnym powietrzu (w tym promienie UV). Daszki nad drzwi są wykończone aluminiowymi listwami, opcjonalnie na życzenie możemy zamontować rynienkę (odpływ wody).

Nasze zadaszenia i daszki nad drzwi pasują do każdego budynku i zapewniają ochronę przed deszczem, śniegiem lub gradem.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie daszki i zadaszenia są solidnie wykonane, estetyczne i wytrzymałe.
Daszki są przygotowane do samodzielnego montażu, umożliwiają każdemu nabywcy łatwy samodzielny montaż, bez potrzeby angażowania firm montażowych. Mega Andrea to producent daszków z poliwęglanu.

Producent daszków z poliwęglanu

Nasze zadaszenia i daszki można montować na wszelkiego rodzaju ścianach i fasadach budynków, również na ścianach ocieplonych styropianem, w przypadku których wystarczy zastosować długie kotwy i tuleje dystansowe.

W ofercie posiadamy także daszki rynnowe – wmontowana w takie zadaszenie rynna, odprowadza wodę deszczową. Dzięki temu schody i drzwi są dodatkowo chronione przed zalaniem. Konstrukcja daszków została zaprojektowana w taki sposób, aby rynna nie obciążała daszku.

Daszek z poliwęglanu
Daszki nad drzwi
Producent daszków z poliwęglanu

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu handel@megaandrea.pl

Pozdrawiamy.

Producent daszków z poliwęglanu

Realizacje