Zadaszenia i daszki

Oferujemy zadaszenia i daszki z poliwęglanu i konstrukcji ze stali ocynkowanej. Poliwęglan komorowy ma grubość 8mm, jest odporny na promieniowanie UV. Wykonujemy konstrukcje według projektu.

Zadaszenie podjazdu wykonane z ocynkowanego profilu stalowego, dach jest z poliwęglanu. Jest możliwość wykonania dowolnych zadaszeń dla samochodów, naczep, maszyn itp. chroniących przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Wykonujemy również zadaszenia tarasów, schodów i balkonów.

Zadaszenie nad podjazdem
Zadaszenie podjazdu z poliwęglanu
Zadaszenie podjazdu
Dach z poliwęglanu

Produkujemy również daszki nad drzwi, maksymalna szerokość 2m. Daszki nad drzwi wejściowe są wykonane z profilu stalowego, natomiast poszycie dachowe wykonujemy z poliwęglanu grubości 8 mm (poliwęglan brązowy lub przezroczysty). To tworzywo sztuczne ma dużą odporność na wszelkie czynniki działające na wolnym powietrzu (w tym promienie UV). Daszki nad drzwi są wykończone aluminiowymi listwami, opcjonalnie na życzenie możemy zamontować rynienkę (odpływ wody).

Nasze daszki nad drzwi pasują do każdego budynku i zapewniają ochronę przed deszczem, śniegiem lub gradem.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie daszki i zadaszenia są solidnie wykonane, estetyczne i wytrzymałe.
Daszki są przygotowane do samodzielnego montażu, umożliwiają każdemu nabywcy łatwy samodzielny montaż, bez potrzeby angażowania firm montażowych.

Nasze zadaszenia i daszki można montować na wszelkiego rodzaju ścianach i fasadach budynków, również na ścianach ocieplonych styropianem, w przypadku których wystarczy zastosować długie kotwy i tuleje dystansowe.

Daszek nad drzwi
Zadaszenie nad drzwi wejściowe

W ofercie posiadamy także daszki rynnowe – wmontowana w takie zadaszenie rynna, odprowadza wodę deszczową. Dzięki temu schody i drzwi są dodatkowo chronione przed zalaniem. Konstrukcja daszków została zaprojektowana w taki sposób, aby rynna nie obciążała daszku.

Daszek nad drzwi
Daszek z poliwęglanu

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.