Wiaty i altany śmietnikowe

to niezbędny element wyposażenia każdego osiedla. Altany śmietnikowe są niezbędne po to, żeby ukryć nieatrakcyjnie wyglądające kubły na śmieci.  Produkujemy zadaszenia na kosze na śmieci półotwarte i zamykane, o ścianach zabudowanych kratą, poliwęglanem, blachą lub impregnowanym drewnem. Wykonujemy wiaty i zadaszenie na kubły ze śmieciami w dowolnych rozmiarach. Wiaty są estetyczne, efektowne, funkcjonalne, trwałe i również odporne na warunki atmosferyczne. W sprawie wycen proszę o kontakt e-mail: handel@megaandrea.pl

Wiaty i osłony śmietnikowe

Altany i wiaty śmietnikowe to niezbędny element wyposażenia każdego osiedla, są niezbędne po to, żeby ukryć nieatrakcyjnie wyglądające kubły na śmieci. Produkujemy zadaszenia na kosze na śmieci półotwarte i zamykane, o ścianach zabudowanych kratą, poliwęglanem, blachą lub impregnowanym drewnem.

Do konstrukcji wiat śmietnikowych najczęściej używamy ocynkowanych profili stalowych, ponieważ zapewniają one bezpieczeństwo konstrukcji i są odpowiednio zabezpieczone przed korozją, natomiast do zabudowy ścian bocznych najczęściej używamy ocynkowanej siatki a poszycie dachowe wykonujemy z blachy. Ściany wiaty mogą być zabudowane innym materiałem- drewnianą deską, blachą falistą, blachą perforowaną, lub panelem blaszanym. Taki typ zabudowy pozwoli ukryć zawartość, jednak zmniejsza ilość światła wewnątrz wiaty. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest dach z przezroczystego poliwęglanu komorowego lub litego, które zapewnią ilość światła. Dach możemy wykonać również ze szkła hartowanego, szkła bezpiecznego lub blachy trapezowej.

Zadaszenia na kosze na śmieci

Konstrukcja może być ocynkowana ogniowo i malowana proszkowo lub tylko malowana. Możemy pomalować wiatę na dowolny kolor.
Od przodu istnieje możliwość zamontowania bramy przesuwnej lub uchylnej. W dowolnym miejscu można zamontować drzwi wejściowe zamykane na klucz lub kłódkę, jest to niezbędne zabezpieczenie przed dewastacjami, ale i przed podrzucaniem śmieci. Na życzenie przygotujemy dowolną ilość kluczy, dla wszystkich mieszkańców korzystających z altany śmietnikowej. Drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi mogą być umieszczone w dowolnym miejscu i mogą być w dowolnym rozmiarze, a ich rozmiar zależy od wielkości pojemników na śmieci, które będą umieszczone w środku.

Zabudowa śmietników osiedlowych

Wykonujemy wiaty śmietnikowe na wymiar, zgodnie z wytycznymi od Klienta. Jak najbardziej efektywnie wykorzystujemy dostępne miejsce. Na zamówienie wykonujemy również boksy śmietnikowe.

Wiaty śmietnikowe- Realizacje