Wiaty i altany śmietnikowe

Wiata śmietnikowa

Wiaty śmietnikowe

Wiaty i altany śmietnikowe to niezbędny element wyposażenia każdego osiedla, są niezbędne po to, żeby ukryć nieatrakcyjnie wyglądające kubły na śmieci. Produkujemy zadaszenia na kosze na śmieci półotwarte i zamykane, o ścianach zabudowanych kratą, poliwęglanem, blachą lub impregnowanym drewnem. Wykonujemy wiaty i zadaszenie na kubły ze śmieciami w dowolnych rozmiarach.

Do konstrukcji wiat śmietnikowych najczęściej używamy ocynkowanych profili stalowych, ponieważ zapewniają one bezpieczeństwo konstrukcji i są odpowiednio zabezpieczone przed korozją, natomiast do zabudowy ścian bocznych najczęściej używamy ocynkowanej siatki a poszycie dachowe wykonujemy z blachy. Ściany wiaty mogą być zabudowane innym materiałem- drewnianą deską, blachą falistą, blachą perforowaną, lub panelem blaszanym. Taki typ zabudowy pozwoli ukryć zawartość, jednak zmniejsza ilość światła wewnątrz wiaty. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest dach z przezroczystego poliwęglanu komorowego lub litego, które zapewnią ilość światła. Dach możemy wykonać również ze szkła hartowanego, szkła bezpiecznego lub blachy trapezowej.

Altana śmietnikowa

Konstrukcja może być ocynkowana ogniowo i malowana proszkowo lub tylko malowana. Możemy pomalować wiatę na dowolny kolor.
Od przodu istnieje możliwość zamontowania bramy przesuwnej lub uchylnej. W dowolnym miejscu można zamontować drzwi wejściowe zamykane na klucz lub kłódkę, jest to niezbędne zabezpieczenie przed dewastacjami, ale i przed podrzucaniem śmieci. Na życzenie przygotujemy dowolną ilość kluczy, dla wszystkich mieszkańców korzystających z altany śmietnikowej. Drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi mogą być umieszczone w dowolnym miejscu i mogą być w dowolnym rozmiarze, a ich rozmiar zależy od wielkości pojemników na śmieci, które będą umieszczone w środku.

Wykonujemy wiaty śmietnikowe na wymiar, zgodnie z wytycznymi od Klienta. Jak najbardziej efektywnie wykorzystujemy dostępne miejsce. Na zamówienie wykonujemy również boksy śmietnikowe.

W sprawie wycen proszę o kontakt handel@megaandrea.pl

Śmietnik na osiedlu w Krośnie
Śmietnik na osiedlu w Krośnie
Wiata śmietnikowa w krośnie
Wiata śmietnikowa w krośnie
Zamykana altana śmietnikowa
Zamykana altana śmietnikowa
Dach wiaty
Dach wiaty śmietnikowej

Powrót do Realizacje