Wiaty na rowery ze ścianami wypełnionymi deską

Altany rowerowe ze ścianami z blachy perforowanej

Wiaty rowerowe ze ścianami z poliwęglanu komorowego

Wiaty rowerowe ze szklanymi ścianami 

Zadaszenia na rowery niezabudowane

Wiaty na rowery

Altany na rowery jest coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem w przestrzeni miejskiej. Zadaszenia rowerowe pełnią ważną funkcję w architekturze miast, ponieważ pozwalają zaparkować rowery i skutery w wyznaczonych do tego miejscach parkingowych, jak również chronią je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (deszczem, gradem i śniegiem). Wiata na rowery ma wszechstronne zastosowanie. Montuje się je praktycznie wszędzie, przy urzędach, szkołach jak i przy stacjach przesiadkowych typu parkuj i jedź (park&ride). Dzięki temu aby osoby dojeżdżające z obrzeży miasta mogą tam zostawić rower i przesiąść się do pociągu, metra, autobusu lub tramwaju.

Bardzo często wiatę na rowery zakupują firmy i urzędy, po to, żeby pracownikom dojeżdżającym do pracy, petentom i klientom przyjeżdżającym rowerem zapewnić ochronę dla ich jednośladów. W związku z tym coraz częściej montujemy wiaty rowerowe wraz ze stojakami także przed galeriami handlowymi. 

Poza tym, ścieżki rowerowe są coraz bardziej powszechne, co wpływa na większą ilość rowerzystów i tym samym zwiększa popyt na tego typu produkt.

Wiaty rowerowe

Produkujemy wiaty i zadaszenie na rowery w dowolnych wymiarach. Wiaty na skutery i rowery skutecznie chronią je przed warunkami atmosferycznymi. Nasze wiaty rowerowe są solidne, mają bardzo wytrzymałą konstrukcję, dlatego, że są wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Stosujemy cynkowanie ogniowe, żeby zabezpieczyć konstrukcję przed korozją. Dodatkowo jest również możliwe malowanie natryskowo-elektrostatycznie lub malowanie proszkowego.

Zadaszenia na rowery

Nasze wiaty na rowery niewątpliwie są eleganckie, efektowne i z pewnością wpasują do każdego typu zabudowy. Najczęściej używamy jako materiału konstrukcyjnego profilu stalowego kwadratowego, ale również prostokątnego. Poszycie dachowe wykonujemy z poliwęglanu komorowego przezroczystego lub przyciemnionego, ponieważ doskonale się sprawdza i jest odporny na promieniowanie UV. 

Ściany możemy zabudować dowolnym materiałem- impregnowaną deską, poliwęglanem, czy szkłem bezpiecznym. Wiata na rowery może być otwarta, bez ścian bocznych, ale również zabudowana i dodatkowo z zamykanymi drzwiami na zamek lub kłódkę, co niewątpliwie zapobiega ryzyku kradzieży rowerów.

Wiaty na rowery

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail handel@megaandrea.pl

Oferta wiat do zabudowy modułowej? Zapytaj

Możecie Państwo skorzystać z gotowych wzorów na 5, 10, 15 lub więcej rowerów lub przesłać własny projekt.