Wiata rowerowa

Oferujemy wysokiej jakości wiaty Altany rowerowe ze stali. Możemy stworzyć altanę ze stali na dowolną liczbę rowerów. Mamy preferencyjne warunki dla jednostek samorządowych i architektów. W zależności od preferencji mamy w ofercie pergole stalowe zabudowane lub niezabudowane. Ściany możemy wykonać z różnego rodzaju materiału

Nowoczesna altana metalowa

Do wyboru na zabudowę ścian dostępne jest poliwęglan lub drewno. Gotowa altana jest wyposażona w stojaki lub można zamówić osobno zestaw np. z dodatkową ławką czy koszem na śmieci. Konstrukcja wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo. Dach to poliwęglanu komorowy 8 mm, w opcji transparentnej, lub przyciemnianej.

Stalowe pergole, pergole ze stali

Altana może być przykręcona lub zabetonowana. Takie stalowe pergole znajdują zastosowanie na typowych parkingach rowerowych np. dla pracowników. Tego typu konstrukcje spotyka się także przy galeriach i centrach handlowych. Co raz częściej także przed urzędami, a także w parkach czy stacjach kolejowych i pętlach autobusowych.

Dla każdej wiaty możemy przygotować pełną dokumentację projektową w tym obciążeniowo – wytrzymałościową.

Wiaty rowerowe- galeria

Altany rowerowe

W obszernej i bogatej ofercie produktowej firmy Mega Andrea znajdują się między innymi piękne i jednocześnie niezwykle praktyczne w zastosowaniu altany rowerowe, niezastąpione w zastosowaniu w miejscach publicznych.

Altana na rowery

Altana na rowery wykonywana jest z najwyższej jakości stali, z dużą starannością i dbałością o detale, dzięki czemu obiekt jest nie tylko użyteczny, ale również estetyczny, zachwycający swoją nienaganną prezencją. Altana rowerowa może pomieścić dowolną ilość rowerów, zależnie od potrzeb miejsca, w którym się znajdzie. W zależności od indywidualnego zamówienia altana może być zabudowana lub niezabudowana, W pierwszym przypadku stosowane są różnego rodzaju materiały, jednak wybór klientów najczęściej pada na poliwęglan (transparentny lub przyciemniany) lub klasyczne drewno. W altanie znajdują się stojaki na rowery, jednak konstrukcję można wzbogacić o idealnie do niej dopasowane elementy dodatkowe, takie jak kosz na śmieci czy dodatkowa ławka. Oczywiście każda altana aby była użyteczna, wyposażona zostaje w specjalne stojaki i wieszaki rowerowe. Podobnie jak cała konstrukcja tak i te elementy wykonane są ze stali. Całość, aby była użyteczna i prezentowała się nienagannie przez długi czas jest odpowiednio zabezpieczona przed destrukcyjnym działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.

Altana rowerowa

Na życzenie klienta każda altana rowerowa może zostać opisana dodatkową dokumentacją obciążeniowo- wytrzymałościową. O szczegóły oferty należy pytać z bezpośrednim kontakcie telefonicznym bądź mailowym.