wiatykrosno@gmail.com
megaandrea@interia.pl

882 180 734
533 938 889

Producent palarni

Palarnie zewnętrzne

Wraz ze wzrostem popularności wyrobów tytoniowych wzrosło zapotrzebowanie na miejsca wyznaczające sfery dla palaczy. Dzięki temu osoby niepalące mogą w spokoju delektować się świeżym powietrzem niezmąconym dymem papierosowym, podczas gdy palacze nie przeszkadzają osobom znajdującym się w pobliżu.
Pomysł na stworzenie palarni został spowodowany zapotrzebowaniem, zaś samo ich zamontowanie w przestrzeni publicznej przyjęto z ogólnym entuzjazmem. Niniejszym palarnie zewnętrzne zapewniają nie tylko wydzieloną przestrzeń na delektowanie się papierosem przez palacza, ale również jednocześnie stanowi swoistego rodzaju ochronę przed rozmaitymi warunkami panującymi na zewnątrz. Wynika to przede wszystkim z samej konstrukcji palarni zewnętrznej, która swoją budową przypomina poniekąd wiatę autobusową.

Palarnie zewnętrzne galeria

Konstrukcja palarni

Konstrukcja palarni zewnętrznej jest wykonana w sposób mający zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo, ale również komfort użytkowania. Głównym materiałem wykorzystywanym do zmontowania zewnętrznej palarni jest stal nierdzewna cynowana ogniowo, co zapewnia trwałość całej konstrukcji. Co więcej, palacze znajdujący się wewnątrz wiaty ogrodzeni są od reszty świata szkłem, które skutecznie osłania od dmącego wiatru, nie licząc otwartego przejścia.
Współcześnie wnętrze palarni zewnętrznej stanowi niemal luksusową przestrzeń. Do dyspozycji użytkowników istnieje możliwość zamontowania wygodnych ławeczek, jak również akcesoriów niezbędnych do delektowania się papierosem – popielniczek.
Rozmiar stawianej wiaty pełniącej rolę palarni zewnętrznej jest zależny od upodobań klienta. Istnieje możliwość postawienia palarni mieszczącej w środku raptem kilka osób, jak również takiej dla nawet kilkunastu. Dodatkowo sam montaż jest niespodziewanie prosty i szybki, ponieważ następuje poprzez przykręcenie stóp palarni do podłoża.
Palarnie zewnętrzne montowane są wyjątkowo często przy biurowcach oraz innych zakładach przemysłowych. Coraz częściej również na montaż wiaty mającej pełnić rolę palarni decydują się zarządy galerii handlowych, dworców oraz innych miejsc użyteczności publicznej.

Realizacje