wiatykrosno@gmail.com
megaandrea@interia.pl

882 180 734
533 938 889

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku już od kilku lat produkujemy wiaty rowerowe, przystankowe, śmietnikowe oraz elementy małej architektury takie jak: stojaki rowerowe, odbojnice, ławki, kosze na śmieci, szyldy reklamowe oraz bariery drogowe. Nasze produkty idealnie komponują się z otoczeniem, są innowacyjne i atrakcyjnie. Dla wiat możemy przygotować pełną dokumentację projektową w tym obciążeniowo – wytrzymałościową.
Firma handlowo usługowa Mega Andrea została założona w 2015r. Jej powstanie było konsekwencją wieloletniej pracy założyciela firmy w branży spawalniczej i jego doświadczeń przy budowie stalowych konstrukcji w Polsce i za granicą. Zdobyte doświadczenie, determinacja i smykałka do pracy ze stalą pozwoliło założyć własną firmę i realizować własne pomysły i projekty. Wysoka jakość używanych do produkcji materiałów, które nabywamy od sprawdzonych dostawców, dotrzymywane krótkie terminy realizacji, estetyczny i dokładny montaż, jak również uczciwość w kontaktach handlowych generuje wzrost liczby zamówień i zadowolonych Klientów, a praca nad poszerzeniem oferty pokazuje, że firma rozwija się w dobrym kierunku.
Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pracy i kwalifikacje pracowników, dlatego bierzemy udział w kursach i szkoleniach branżowych, jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, a nasi pracownicy posiadają wymagane dokumenty i certyfikaty zawodowe. Nasze największe atuty to wyspecjalizowana kadra pracownicza, dobre zaplecze produkcyjne, nowoczesny park maszynowy, duża hala produkcyjna i sprawna logistyka. Posiadamy również własną malarnię.
Wszystkie produkty kontrolujemy na każdym etapie produkcji, a usługi ocynku ogniowego lub galwanicznego zlecamy tylko renomowanym kontrahentom. Nie boimy się wyzwań. Współpracujemy z architektami i projektantami, realizujemy trudne i wymagające projekty.
FHU Mega Andrea to nie tylko producent wiat rowerowych. Specjalizujemy się również w produkcji wiat śmietnikowych oraz przystankowych, ale na zamówienie wykonujemy również ogrodzenia, elementy meblowe (oskrzynie stołów, nogi, konstrukcje), ławki parkowe, stojaki rowerowe, kosze na śmieci i inne elementy małej architektury miejskiej.
Oferujemy preferencyjne warunki dla projektantów, architektów, sprzedawców detalicznych, jednostek samorządowych. Dla wiat możemy przygotować pełną dokumentację projektową w tym obciążeniowo – wytrzymałościową.