Producent wiat przystankowych.

Wiaty przystankowe wymiary

Szukając odpowiedniej wiaty przystankowej, zwracamy uwagę na funkcjonalność czy użyteczność, ale również na estetykę, wygląd i dopasowanie do otoczenia. Ten element miejskiej architektury często spełnia ważne role wizerunkowe dla miasta czy przedsiębiorstw transportowych, dlatego powinien być wykonany z najlepszych materiałów z możliwością umieszczania oznaczeń typu Brand. Klasyczne wiaty przystankowe oferowane są w kilku standardowych kolorach i rozmiarach, jednak zwykle dostosowujemy się do wymagań zamawiającego. Mega Andrea to producent wiat przystankowych.

Wiata przystankowa z poliwęglanem

Producent wiat przystankowych

Jako producent wiat przystankowych, dbając o bezpieczeństwo, zawsze poświęcamy dodatkowy czas na sprawdzenie naszych wiat, czy będą one wystarczająco odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, tak w lecie, jak i w zimie. Stal, zabezpieczona przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe lub na mokro. Najwyższej jakości poliwęglany komorowe, lite lub szkło. Nie zapominajmy również o możliwości zamówienia dodatkowych elementów jak kosze na śmieci, miejsce na rozkłady jazdy czy wszelkiego rodzaju gabloty i tablice informacyjne

Ławka we wiacie przystankowej

Wiata autobusowa

Od wielu lat jesteśmy specjalistami w produkcji wiat na przystanki miejskie, dlatego też znamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Warto także pamiętać o specjalnej ofercie przeznaczonej dla wszystkich jednostek samorządowych. Producent wiat przystankowych. Napisz już teraz na handel@megaandrea.pl

Wiata przystankowa wymiary

Wszystkie oferowane przez Mega Andrea zadaszenia przystankowe sprawdzą się tak dla dużych aglomeracji, jak i dla mniejszych miejscowości. Wszyscy pasażerowie będą zadowoleni z jakości i komfortu, jak daje nasza wiata przystankowa. Skuteczna ochrona przed mocnym słońcem, silnym wiatrem, zacinającym deszczem.
Dla wiat możemy przygotować pełną dokumentację projektową w tym obciążeniowo – wytrzymałościową.

Konstrukcja wiat przystankowych

Konstrukcja wiat przystankowych oferowanych przez Mega Andrea jest bardzo wytrzymała. Stawiamy również na wygodę, dbając o ławki, żeby oczekujący na transport siedzieli komfortowo. Dowiedz się więcej. Napisz już teraz.

Wiata przystankowa wymiary

wiaty przystankowe producent
Wiata przystankowa
Wiata przystankowa producent
Wiata przystankowa
produkcja wiat przystankowych
Wiata przystankowa
Park and ride
Park and ride

Realizacje