Wiaty przystankowe wymiary

Szukając odpowiedniej wiaty przystankowej, zwracamy uwagę na funkcjonalność czy użyteczność, ale również na estetykę, wygląd i dopasowanie do otoczenia. Ten element miejskiej architektury często spełnia ważne role wizerunkowe dla miasta czy przedsiębiorstw transportowych, dlatego powinien być wykonany z najlepszych materiałów z możliwością umieszczania oznaczeń typu Brand. Klasyczne wiaty przystankowe oferowane są w kilku standardowych kolorach i rozmiarach, jednak zwykle dostosowujemy się do wymagań zamawiającego. Mega Andrea to producent wiat przystankowych.

Producent wiat przystankowych

Jako producent wiat przystankowych, dbając o bezpieczeństwo, zawsze poświęcamy dodatkowy czas na sprawdzenie naszych wiat, czy będą one wystarczająco odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, tak w lecie, jak i w zimie. Stal, zabezpieczona przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe lub na mokro. Najwyższej jakości poliwęglany komorowe, lite lub szkło. Nie zapominajmy również o możliwości zamówienia dodatkowych elementów jak kosze na śmieci, miejsce na rozkłady jazdy czy wszelkiego rodzaju gabloty i tablice informacyjne

Wiata autobusowa

Od wielu lat jesteśmy specjalistami w produkcji wiat na przystanki miejskie, dlatego też znamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Warto także pamiętać o specjalnej ofercie przeznaczonej dla wszystkich jednostek samorządowych. Producent wiat przystankowych. Napisz już teraz na handel@megaandrea.pl

Wszystkie oferowane przez Mega Andrea zadaszenia przystankowe sprawdzą się tak dla dużych aglomeracji, jak i dla mniejszych miejscowości. Wszyscy pasażerowie będą zadowoleni z jakości i komfortu, jak daje nasza wiata przystankowa. Skuteczna ochrona przed mocnym słońcem, silnym wiatrem, zacinającym deszczem.
Dla wiat możemy przygotować pełną dokumentację projektową w tym obciążeniowo – wytrzymałościową.

Konstrukcja wiat przystankowych

Konstrukcja wiat przystankowych oferowanych przez Mega Andrea jest bardzo wytrzymała. Stawiamy również na wygodę, dbając o ławki, żeby oczekujący na transport siedzieli komfortowo. Dowiedz się więcej. Napisz już teraz.

Wiaty przystankowe- galeria