Wiaty przystankowe wymiary

Szukając odpowiedniej wiaty przystankowej, zwracamy uwagę na funkcjonalność czy użyteczność, ale również na estetykę, wygląd i dopasowanie do otoczenia. Ten element miejskiej architektury często spełnia ważne role wizerunkowe dla miasta czy przedsiębiorstw transportowych, dlatego powinien być wykonany z najlepszych materiałów z możliwością umieszczania oznaczeń typu Brand. Klasyczne wiaty przystankowe oferowane są w kilku standardowych kolorach i rozmiarach, jednak zwykle dostosowujemy się do wymagań zamawiającego. Mega Andrea to producent wiat przystankowych.

Producent wiat przystankowych

Jako producent wiat przystankowych, dbając o bezpieczeństwo, zawsze poświęcamy dodatkowy czas na sprawdzenie naszych wiat, czy będą one wystarczająco odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, tak w lecie, jak i w zimie. Stal, zabezpieczona przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe lub na mokro. Najwyższej jakości poliwęglany komorowe, lite lub szkło. Nie zapominajmy również o możliwości zamówienia dodatkowych elementów jak kosze na śmieci, miejsce na rozkłady jazdy czy wszelkiego rodzaju gabloty i tablice informacyjne

Wiata autobusowa

Od wielu lat jesteśmy specjalistami w produkcji wiat na przystanki miejskie, dlatego też znamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Warto także pamiętać o specjalnej ofercie przeznaczonej dla wszystkich jednostek samorządowych. Producent wiat przystankowych. Napisz już teraz na handel@megaandrea.pl

Wszystkie oferowane przez Mega Andrea zadaszenia przystankowe sprawdzą się tak dla dużych aglomeracji, jak i dla mniejszych miejscowości. Wszyscy pasażerowie będą zadowoleni z jakości i komfortu, jak daje nasza wiata przystankowa. Skuteczna ochrona przed mocnym słońcem, silnym wiatrem, zacinającym deszczem.
Dla wiat możemy przygotować pełną dokumentację projektową w tym obciążeniowo – wytrzymałościową.

Konstrukcja wiat przystankowych

Konstrukcja wiat przystankowych oferowanych przez Mega Andrea jest bardzo wytrzymała. Stawiamy również na wygodę, dbając o ławki, żeby oczekujący na transport siedzieli komfortowo. Dowiedz się więcej. Napisz już teraz.

Wiaty przystankowe- galeria

Wiaty przystankowe producent

Szukasz wiaty przystankowej lub zadaszenia na nową inwestycję? Chcesz, aby jej konstrukcja łączyła w sobie funkcjonalność i estetykę wykonania? Dobrym wyborem będą oferowane wiaty przystankowe, które jako element architektury miejskiej doskonale łączą się z istniejącymi budynkami i instalacjami.

Producent wiat przystankowych stawia na wysoką jakość oferowanych produktów. W procesie projektowania i produkcji wiat bierze pod uwagę odporność na warunki atmosferyczne i wytrzymałość na obciążenia podczas użytkowania. Dokłada starań, aby wiaty przystankowe były przyjazne tak dla użytkowników, jak również dla miejskich lub gminnych służb porządkowych.

Do produkcji głównej konstrukcji wiaty, używane są profile stalowe o zamkniętych przekrojach zabezpieczone dodatkowo przez producenta cynkowaniem oraz malowaniem proszkowym.

Element architektury miejskiej, jakim jest wiata przystankowa producent oferuje w kilku wersjach kolorystycznych i wymiarowych. Do wypełnienia powierzchni ścianek tylnych oraz bocznych oferowanych wiat, używane są najwyższej jakości poliwęglany komorowe lub lite oraz szkło. Wszystkie wypełnienia posiadają dodatkową powłokę chroniącą przed promieniami UV.

Wykończenie dachu wiaty może być płaskie lub w wersji łukowej. Wnętrze wiaty lub zadaszenia może być dodatkowo wzbogacone o drewnianą ławeczkę na stelażu z oparciem wykończoną lakierem w dowolnym kolorze. Szybki montaż wiaty jest możliwy dzięki prefabrykowanym fundamentom punktowym. Według życzenia klienta, do każdej wiaty producent może przygotować pełną dokumentację projektową. Firma wykonuje także daszki i zadaszenia z poliwęglanu o grubości do 8 milimetrów, według indywidualnego projektu klienta.

Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowych elementów wyposażenia taki jak kosze na śmieci, ramki rozkładów jazdy, gabloty lub inne instalacje reklamowe.

Producent posiada specjalną ofertę wiat przystankowych i zadaszeń dla jednostek samorządowych. Oferowane wiaty przystankowe producent obejmuje gwarancją.