Ogrody zimowe

Ogrody zimowe są modne, efektowne, można je znaleźć w coraz większej ilości projektów. Najczęściej przylegają do budynku i powiększają przestrzeń mieszkalną domu.
Zależnie od przeznaczenia ogród zimowy możemy ogrzewać lub nie.

Ogród ogrzewany (ciepły) użytkujemy przez cały rok. Można w nim uprawiać rośliny doniczkowe wymagające wyższych temperatur, ale też urządzić w nim jadalnię czy pomieszczenie do spędzania wolnego czasu. Nie od dziś wiadomo, że odpoczynek wśród roślin i zieleni jest bardzo korzystny dla naszego samopoczucia.
W ciepłym ogrodzie zimowym musi być ogrzewanie. Najczęściej doprowadza się instalację centralnego ogrzewania, jednak ostatnio coraz częściej instalowane są systemy ogrzewania podłogowego. Przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego pomieszczenie jest ogrzane równomiernie.

Ogród zimowy nieogrzewany- wykorzystujemy do przechowania roślin w zimie. W okresie zimowym utrzymuje się w nim temperatura 5-15 stopni Celsjusza

Konstrukcja ogrodu zimowego musi być stabilna, sztywna i wytrzymała, ponieważ nie może się odkształcać pod wpływem warunków atmosferycznych (między innymi silnego wiatru, ani zalegającego śniegu).
Konstrukcję wykonujemy z ocynkowanych profili stalowych, gdyż musi ona być wytrzymała i odporna na korozję. Konstrukcję wykonujemy w dowolnym kolorze.

Lubimy wyzwania, dlatego realizujemy zamówienia również na bardzo ambitne projekty :-), oferujemy produkt z montażem lub bez.
Wycena jest dokonywana indywidualnie, ponieważ na cenę wpływają materiały, których użyjemy podczas realizacji.

W sprawie wycen i pytań proszę o kontakt handel@megaandrea.pl

Ogród zimowy wnętrze
Wnętrze ogrodu zimowego
Ogród zimowy
Ogród zimowy
Ogród zimowy przód
Efektowny ogród zimowy przód
Ogród zimowy wnętrze
Ogród zimowy wnętrze
Ogród zimowy wnętrze
Nowoczesny ogród zimowy

Powrót do Realizacje