Wiaty i altany użytkowe

Produkujemy przede wszystkim wiaty rowerowe, przystankowe i śmietnikowe, jednak na zamówienie wykonamy również inne wiaty użytkowe. 

Są to wiaty specjalnego przeznaczenia.

Nie są problemem wiaty edukacyjne, zadaszenia na stadion, wiaty do przechowywania drewna, ale również ogrodowe domki narzędziowe.

 

Wiaty użytkowe

Wiaty użytkowe- realizacje

Dach wiaty użytkowej

Konstrukcje wiat wykonujemy ze stali ocynkowanej. Poliwęglan komorowy ma grubość aż 8 mm, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i na promieniowanie UV. Wykonujemy również konstrukcje według projektu.
Zadaszenie może mieć kształt łuku lub być proste jedno, albo dwuspadowe. Poszycie możemy wykonać z poliwęglanu komorowego lub litego, blachy trapezowej i szkła.

Wypełnienie ścian wiat

może być z poliwęglanu litego lub komorowego, drewnianej deski lub blachy perforowanej. W tej kategorii wiat nie mamy wypracowanych standardowych wymiarów, natomiast mamy możliwość produkcji wiaty w dowolnym rozmiarze.

Montaż wiat

Realizujemy zamówienia również z usługą montażu. Montaż może być przez wbetonowanie (każda noga wiaty osadzona w betonowym bloczku) lub przykręcenie do podłoża (przy założeniu, że podłoże jest odpowiednio wytrzymałe).

W sprawie wyceny proszę o e-mail: handel@megaandrea.pl