wiatykrosno@gmail.com
megaandrea@interia.pl

882 180 734
533 938 889

Wiaty stadionowe

 

Produkowane przez nas wysokiej jakości wiaty stadionowe sprawdzają się idealnie jako ławki rezerwowych. Wykonane są odpornych na warunki pogodowe materiałów, dzięki czemu nie trzeba się martwić o ciągłą konserwację. Dzięki przemyślanej konstrukcji oferowane przez nas wiaty stadionowe uchronią siedzących w niej zawodników sportowych przed deszczem, wiatrem oraz śniegiem co pozwoli na komfortowe przebywanie na ławce rezerwowych podczas spotkania.

Wiata stadionowa

 

Z tego typu wiat mogą również korzystać sędziowie oraz trenerzy sportowi. Nasze wiaty stadionowe dostępne są w wielu wariantach, zarówno kolorystycznych, jak i wymiarowych, dzięki czemu możliwe będzie wybranie produktu, który spełni Twoje wymagania oraz pozwoli idealnie wykorzystać dostępną w tych celach przestrzeń. Mimo tego, iż nasze wiaty nie wymagają wiele przestrzeni, to mogą pomieścić one aż 10 osób, które siedzieć będą na wygodnych siedzeniach wykonanych z tworzywa sztucznego.

Ławka rezerwowych

 

Stelaż wiaty wykonany jest z bardzo mocnej stali ocynkowanej natomiast zadaszenie i ściany są poliwęglanu komorowego, który jest niezwykle lekkim a przy tym bardzo mocnym materiałem. Profile stalowe są malowane dwukrotnie przy zastosowaniu metody natryskowej. Dzięki zastosowaniu wyżej wymienionych komponentów, czyszczenie oraz konserwacja wiat jest niezwykle prosta. Ponadto wiata stadionowa, która będzie używana jako ławka rezerwowych, jest wyposażona w specjalną podłogę, która cechuje się antypoślizgową fakturą. Wiata może być montowana na stałe, jak również może być mobilna dzięki dodatkowym kółkom..