Producent konstrukcji stalowych

Konstrukcje stalowe, balustrady, schody, ogrodzenia.

Producent konstrukcji stalowych

Firma MEGA ANDREA w swojej bogatej ofercie posiada między innymi konstrukcje stalowe, schody, balustrady czy ogrodzenia. Realizacja może być wykonywana według ściśle określonego planu lub według indywidualnego projektu klienta. Każdy projekt realizowany jest z dużą starannością i dbałością o detale, aby zaspokoić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów. Firma MEGA ANDREA nie boi się wyzwań, będąc w stanie zrealizować nawet najbardziej niekonwencjonalne projekty.
Niezależnie od tego, jaki projekt będziemy dla Państwa realizować dokładamy wszelkich starań, aby był on wykonany na najwyższym poziomie, a konstrukcja była solidna i stabilna. Do tego stosujemy materiały najwyższej jakości, które są nie tylko estetyczne, ale również odporne na działanie wielu szkodliwych czynników, w tym uszkodzeń mechanicznych czy zmiennych warunków atmosferycznych. Wykonywane przez nas projekty to solidna i bardzo dobra inwestycja, która z powodzeniem, niezawodnie będzie Państwu służyła przez długie lata.

Spawane konstrukcje stalowe

Zarówno siedziba firmy, jak i zakład produkcyjny znajduje się w Krośnie. Więcej informacji dotyczących poszczególnych realizacji można zasięgnąć po osobistym kontakcie telefonicznym bądź mailowym.

Konstrukcje