Mała architektura miejska

Mała architektura

Oferujemy elementy małej architektury miejskiej, produkujemy ławki miejskie, parkowe, z oparciem lub bez, stojaki rowerowe, kosze na śmieci. Ławki produkujemy ze stali. Nasze ławki miejskie są stabilne, odporne na warunki atmosferyczne. Mała architektura miejska w wykonaniu producenta Mega Andrea to doskonały wybór.

Mała architektura miejska

Oferujemy metalowe ławki z praktycznymi uchwytami na rower. Ławki są wykonane z profili stalowych malowanych natryskowo. Stojak na dwa rowery zamontowany z każdej strony to doskonałe rozwiązanie, w miejscach, w których jest ograniczone miejsce. Rowery można parkować wzdłuż np. ścieżek rowerowych.

Elementy małej architektury miejskiej

Nasze produkty mają wszechstronne zastosowanie, ławki miejskie i ławki ze stojakami można montować w każdym typie zabudowy, są instalowane w parkach, na bulwarach, rynkach, skwerach, deptakach. Ławki bez stojaków są również wykorzystywane jako ławki cmentarne.

Producent małej architektury

Oprócz ławek produkujemy również stojaki rowerowe typu „U” i szeregowe na dowolną ilość stanowisk, kosze na śmieci, czy stoły parkowe. Mała architektura miejska