wiatykrosno@gmail.com
megaandrea@interia.pl

882 180 734
533 938 889

Ogród to wręcz idealne miejsce zarówno do organizacji towarzyskich imprez, jak i codziennego wypoczynku. By w pełni wykorzystać jego potencjał, niezbędne są jednak odpowiednio dobrane meble. Te powinny być nie tylko wygodne i dobrze zaprojektowane, ale też trwałe. Na zewnątrz narażone są bowiem na wiele niekorzystnych czynników, z wilgocią, mrozem i promieniowaniem UV na czele. Dla ich wytrzymałości największe znaczenie ma materiał. Dużą odpornością na wspomniane zagrożenia cechuje się stal.

Naszym klientom oferujemy solidne metalowe meble ogrodowe. Sporą wagę przykładamy również do wzornictwa, dbając o to, by dobrze komponowały się z aranżacją każdego ogrodu, tarasu lub parku. Na naszej stronie kupicie Państwo zarówno meble wykonane w całości z metalu, jak i modele z elementami drewnianymi wykończonymi na wiele sposobów. Duża różnorodność projektów na pewno pozwoli Państwu dobrać produkt idealnie dopasowany do oczekiwań względem funkcjonalności oraz stylu, w którym urządzone jest konkretne miejsce.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści. Meble ogrodowe są więc produkowane z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet niewielki, detal. Do ich wykonania użyte zostały wyłącznie najlepsze materiały przetestowane pod kątem wytrzymałości w różnych warunkach. Kupując je, zyskujecie Państwo pewność co do tego, że posłużą one wiele lat i sprawdzą się nawet przy intensywnej eksploatacji. Meble do ogrodu lub na taras oferujemy wyłącznie w oparciu o indywidualną wycenę.