wiatykrosno@gmail.com
megaandrea@interia.pl

882 180 734
533 938 889

Firma MegaAndrea jest producentem wiat rowerowych, śmietnikowych wykonanych ze stali nierdzewnej. Od momentu powstania (czyli od 2015 roku) zajmuje się też wytwarzaniem elementów małej architektury, takich jak stoliki, ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, szyldy drogowe, czy nawet bariery drogowe.

Oferujemy Państwu wyroby ze stali nierdzewnej na zamówienie wykonywane przez nas z niezwykłą starannością. Każdy, zamówiony przedmiot wytwarzają pracownicy o wysokich kwalifikacjach. Warto podkreślić też, iż założyciel firmy także ma wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej. Pracownicy regularnie biorą udział w kursach i szkoleniach, poznając w ten sposób najnowsze trendy i nowinki techniczne. Trzeba wspomnieć też o krótkich terminach realizacji, co nie pozwoli Państwu zbyt długo czekać na zamówiony przedmiot.
Wykonywane przez nas wyroby stworzone są z najlepszej jakości materiałów, nabywanych u najlepszych dostawców. Wszystko to sprawia, iż firma ma coraz więcej zadowolonych z e współpracy z nami klientów.

Co dokładnie znajdą Państwo w ofercie firmy MegaAndrea?
Jednym z flagowych produktów produkowanych przez naszą firmę są wiaty rowerowe. Znajdą tu Państwo altany tradycyjne, jak i nowoczesne (łączące ze sobą dwa materiały: metal i drewno), ale też stalowe pergole. Wykonamy dla Państwa także proste stojaki na rowery, zbudowane z rury ocynkowanej ogniowo, lub ze stali nierdzewnej. Wszystkie mają zabezpieczenie przeciw korozji.
Nasza firma produkuje też wszelkiego rodzaju zadaszenia, takie jak palarnie, wiaty śmietnikowe czy przystankowe. Tworzone są one tak, by zachować przede wszystkim bezpieczeństwo, ale też komfort użytkowników. Wykonujemy także zadaszenia tarasów w domach mieszkalnych, daszki nad wystawami sklepowymi itd. W naszej ofercie znajdują się też ogrody zimowe.
Kolejnymi produktami, które realizujemy na zamówienie są elementy małej architektury. Wykonamy zarówno pojemniki na śmieci, jak i miejscowe ławeczki. Zależnie od projektu, mogą być one proste bądź ozdobne, wykonane całkowicie z metalu lub z dodatkiem drewna.
W naszej ofercie znajdują się też wszelkiego rodzaju bariery drogowe, słupki oraz odbojnice. Są one bardzo wytrzymałe, a przez to bezpieczne.

Wszystkie opisane powyżej produkty wykonujemy na zamówienie, zgodnie z życzeniem i projektem klienta. W ten sposób idealnie wpasowujemy się w jego potrzeby i gusta. Wszystko to sprawia, iż warto nam zaufać i złożyć zamówienie na wyroby ze stali nierdzewnej w firmie MegaAndrea.