Wiata na rowery

Wiata na rowery jest co raz chętniej wybieranym rozwiązaniem w przestrzeni miejskiej. Wiaty rowerowe pełnią ważną funkcję w architekturze miast. Pozwalają zaparkować rowery i skutery w wyznaczonych do tego miejscach parkingowych i chronią je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (deszczem, gradem i śniegiem). Wiata na rowery jest montowana najczęściej przy stacjach przesiadkowych typu park&ride, aby osoby dojeżdżające z obrzeży miasta mogły tam zostawić swój rower i przesiąść się do pociągu, metra, autobusu lub tramwaju.

Bardzo często wiatę na rowery zakupują firmy i urzędy, po to, żeby pracownikom dojeżdżającym do pracy, petentom i klientom przyjeżdżającym rowerem zapewnić ochronę dla ich jednośladów. Coraz częściej montujemy wiaty rowerowe wraz ze stojakami przed galeriami handlowymi. Ścieżki rowerowe są coraz bardziej powszechne, prawie każda przebudowa dróg miejskich zakłada ścieżkę rowerową, co wpływa na większą ilość rowerzystów i zwiększa popyt na tego typu produkt.

Wiata na rowery

Produkujemy wiaty i zadaszenie na rowery w dowolnych wymiarach. Wiaty na skutery i rowery skutecznie chronią je przed warunkami atmosferycznymi. Wiaty rowerowe są solidne, mają wytrzymałą konstrukcję, są wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, zabezpieczone przed korozją przez ocynk ogniowy i opcjonalnie malowanie proszkowe.

Zadaszenia na rowery

Nasze wiaty na rowery są eleganckie, efektowne i pasują do każdego typu zabudowy. Najczęściej stosowany materiał konstrukcyjny to profil stalowy, poszycie dachowe wykonujemy z poliwęglanu przezroczystego lub przyciemnionego, odpornego na promieniowanie UV. Ściany możemy zabudować dowolnym materiałem- impregnowaną deską, poliwęglanem lub szkłem bezpiecznym. Wiata na rowery może być otwarta lub zabudowana i dodatkowo z zamykanymi drzwiami na zamek lub kłódkę, co zapobiega ryzyku kradzieży.

Wiaty rowerowe

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail handel@megaandrea.pl

Oferta wiat do zabudowy modułowej dostępna jest TUTAJ

Możecie Państwo skorzystać z gotowych wzorów na 5, 10, 15 lub więcej rowerów lub przesłać własny projekt.

Wiata na rowery
Wiata na rowery
Wiaty rowerowe
Zadaszenie rowerowe
Wiata rowerowa podwójna
Wiata rowerowa
Wiata na rowery 5 stanowisk
Duża wiata na rowery