Półka nakładana na bok kanapy lub sofy

Półka nakładana na bok kanapy

Półka nakładana na bok sofy

Po co nam półka nakładana na bok sofy?
Siedzisz na kanapie i nie ma gdzie postawić kubka z herbatą lub kawą? Niewygodnie sięgać i stół daleko? Odstawienie kubka z lawą na nierówne i miękkie oparcie fotela lub kanapy może spowodować małą katastrofę, czyli zniszczenie ulubionego mebla i konieczność uciążliwego sprzątania. Jest na to sposób, to półka nakładana na bok sofy. Proste i bardzo pomysłowe rozwiązanie. Proponuję półkę nakładaną na bok sofy na każdą szerokość oparcia.
Wprawdzie mamy standardowe rozmiary pasujące do większości kanap, foteli i sof, jednak mając świadomość, że dużo mebli jest robionych na zamówienie  możemy na zamówienie wykonać półkę o dowolnych innych rozmiarach.

Półka oparcie sofy

Półki na oparcie sofy, które sprzedajemy, wykonujemy z najbardziej szlachetnego drewna- czyli dębu europejskiego. Dąb jest twardy, więc półki są odporne na uszkodzenia.
Półki na oparcie sofy są bardzo efektowne i użyteczne.

Półka na bok narożnika

Półka nakładana na bok kanapy

Półka nakładana na bok sofy

Półka na oparcie sofy nakładana na bok kanapy sprawdza się doskonale jako miejsce, gdzie możemy odłożyć drobne, ale niezbędne rzeczy. Na przykład telefon, pilot od telewizora. Na nakładanej półce zmieści się również talerzyk.
Pokryliśmy półkę na bok kanapy warstwą wosków olejnych, żeby ją odpowiednio zabezpieczyć.
Półkę na kanapę należy czyścić wilgotną ściereczką. Nie można półki myć pod bieżącą wodą. Półkę na oparcie należy pielęgnować środkami do czyszczenia i konserwacji produktów drewnianych wykończonych woskami olejnymi, które w odpowiedni sposób zabezpieczą powierzchnię. Nie należy stosować innych środków, ponieważ mogłyby one powodować uszkodzenie powierzchni.

Nakładana półka na bok kanapy

Nakładana półka na oparcie

Nakładana półka na oparcie powinna być dopasowana do szerokości oparcia kanapy lub fotela, ponieważ półka musi być stabilna. Półka na sofę jest wykonana z naturalnego materiału- drewna dębowego. Drewno jest materiałem higroskopijnym, czyli dostosowuje swoją wilgotność do wilgotności otoczenia. W warunkach niekorzystnej wilgotności (poza wymaganym zakresem  45-65%) może się odkształcić, dlatego należy zapewnić w pomieszczeniu odpowiednie warunki klimatyczne (wilgotnościowe i temperaturę).

Półka na bok kanapy

Półka nakładana na bok sofy

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

-naturalny
-ekologiczny
-efektowny
-praktyczny
-wykonany z drewna dębowego
-dostępny w każdym rozmiarze
-odporny
-zaokrąglone krawędzie
-starannie wykonany

Produkt jest wykonywany na zamówienie, ponieważ szerokość oparć może być różna. Przy zamówieniu proszę o podanie szerokości oparcia i koloru półki.
Czas realizacji zamówienia do 5 dni,

www.lamesa.pl

Mega