O nas

Hala montażowa

O firmie

Firma handlowo usługowa MegaAndrea została założona w 2015r. Jej powstanie było konsekwencją wieloletniej pracy założyciela firmy w branży spawalniczej i jego doświadczeń przy budowie stalowych konstrukcji w Polsce i za granicą. Zdobyte doświadczenie, determinacja i smykałka do pracy ze stalą pozwoliło założyć własną firmę i realizować własne pomysły i projekty.

Najwyższa jakość używanych do produkcji materiałów, które nabywamy od sprawdzonych dostawców, dotrzymywane krótkie terminy realizacji, estetyczny i dokładny montaż, jak również uczciwość w kontaktach handlowych generuje wzrost liczby zamówień i zadowolonych Klientów, a praca nad poszerzeniem oferty pokazuje, że firma rozwija się w dobrym kierunku.

Wiata w trakcie montażu

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pracy i kwalifikacje pracowników, dlatego bierzemy udział w kursach i szkoleniach branżowych, jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, a nasi pracownicy posiadają wymagane dokumenty i certyfikaty zawodowe.
Nasze największe atuty to wyspecjalizowana kadra pracownicza, dobre zaplecze produkcyjne, nowoczesny park maszynowy, duża hala produkcyjna i sprawna logistyka. Posiadamy również własną malarnię.

Wszystkie produkty kontrolujemy na każdym etapie produkcji, a usługi ocynku ogniowego lub galwanicznego zlecamy tylko renomowanym kontrahentom.

Wiata w trakcie montażu


Nie boimy się wyzwań. Współpracujemy z architektami i projektantami, realizujemy trudne i wymagające projekty.

Specjalizujemy się w produkcji wiat i zadaszeń rowerowych, wiat śmietnikowych oraz przystankowych, ale na zamówienie wykonujemy również ogrodzenia, elementy meblowe (oskrzynie stołów, nogi, konstrukcje), ławki parkowe, stojaki rowerowe, kosze na śmieci i inne elementy małej architektury miejskiej.

Realizacje dostepne są pod adresem https://megaandrea.pl/realizacje-wiaty/

Oferujemy preferencyjne warunki dla projektantów, architektów, sprzedawców detalicznych, jednostek samorządowych. Dla wiat możemy przygotować pełną dokumentację projektową w tym obciążeniowo – wytrzymałościową.

Wiaty rowerowe producent
Wiaty śmietnikowe producent
Wiaty przystankowe producent

Wiaty handlowe