wiatykrosno@gmail.com
megaandrea@interia.pl

882 180 734
533 938 889

Elementy małej architektury proponowane przez Mega Andrea charakteryzują się wysoką estetyką wykonania i funkcjonalnością. Ławki parkowe to jeden z częściej wybieranych produktów, dlatego dbamy o to, żeby oferta była rozbudowana i aktualizowana zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami.

Idealne wypełnienie przestrzeni miejskiej

Miejsca, których celem są rekreacja i odpoczynek powinny być wyposażone w wygodne ławki. Parki, skwery, deptaki czy place zabaw wymagają komfortowych rozwiązań. Proponujemy produkty najwyższej jakości, które koncentrują się na funkcjonalności. Nie zapominamy o potrzebach użytkowników – dostosowujemy projekt do wymagań.

Ławka parkowa


Wśród asortymentu są ławki zupełnie proste, a także wielofunkcyjne. Ławki z miejscem na reklamę czy stojakiem rowerowym są praktycznym i coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, które pozwala na maksymalne wykorzystania miejsca.

Nasza oferta obejmuje ławki wykonane z największą starannością z najlepszej jakości materiałów. Proponujemy produkty, których bazą jest stal czy drewno. Są to wysokiej klasy komponenty, które pozwalają na zachowanie dobrego stosunku między jakością a ceną. Drewno jest odpowiednio przygotowane i zaimpregnowane, natomiast stal jest zabezpieczona przed korozją – gwarantuje to więc wieloletnie używanie ławki. Nasze wyroby są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Nie zagraża im deszcz, śnieg czy promienie słoneczne – materiały zachowują swoje właściwości, a kolor nie blaknie. To praktyczne ławeczki parkowe, które nie tylko będą doskonale spełniały swoją funkcję, lecz także będą cieszyły oko.

Atrakcyjny design odpowiadający współczesnym potrzebom

Ławeczka parkowa powinna być odpowiednio dostosowana do pełnienia swojej roli, jednak istotne jest również to, żeby odpowiednio się prezentowała. Ławki parkowe stwarzają przyjemną atmosferę, są miejscem, gdzie można przysiąść i się zrelaksować. Nasze produkty są przyjazne dla użytkownika. Charakteryzują się unikatowym designem. Doskonale się prezentują we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, w tym skwerach i parkach. Posiadamy modele z oparciem i bez – pozwala to na wybranie odpowiedniej ławki do danej przestrzeni. Nasze ławki to atrakcyjne zestawienia kolorystyczne odpowiadające współczesnym trendom. W ofercie mamy produkty minimalistyczne, a także nieco bardziej ozdobne. Dzięki temu wpiszą się w styl przestrzeni, którą mają wypełnić.

Produkty odpowiadające wymaganiom
Oferta zawiera produkty, które dopasowane są do potrzeb współczesnych użytkowników. W trosce o komfort i zadowolenie Klientów realizujemy indywidualne projekty – dostosowujemy produkt pod względem kosztów, eksploatacji czy wyglądu, dzięki czemu przestrzeń miejska ma spójny charakter. Bierzemy pod uwagę możliwości naszych Klientów – odpowiadamy na zapytania osób dysponujących różnym budżetem. Dzięki temu ławka parkowa, którą wybierzesz będzie w 100% odpowiadała Twoim możliwościom i wymaganiom. Naszą misją jest zapewnianie przestrzeni miejskiej wygodnych i sprawdzonych rozwiązań.