Ława dębowa Mael

Ława dębowa Mael jest to doskonałe połączenie drewna dębowego i stalowych nóg, dlatego ławy te są bardzo efektowne i eleganckie.

Nogi stołów Mael mają kształt rombu, wykonujemy je z profilu stalowego i malujemy proszkowo. Nogi mają ciekawy wygląd, są nieszablonowe i zwracają uwagę. Od spodu nogi mają podkładki filcowe, ponieważ przy przesuwaniu mogłyby powstać rysy na podłodze. Nogi możemy pomalować na kolor czarny, biały, srebrny/chrom i złoty.

Ława dębowa Mael

Blat stołu Mael

Ława dębowa Mael posiada blat, który jest wykonany z litej płyty dębowej łączonej na mikrowczep. Blat ławy Mael jest nieco wysunięty poza nogi. Blat jest solidny, stabilny i masywny, ma grubość 38 mm. Niepowtarzalny i efektowny wygląd blatu nadają różnorodne deski użyte do produkcji blatu.

Drewno dębowe jest to najbardziej szlachetne drewno, które możemy zastosować. Do blatów stosujemy drewno dębowe, ponieważ Dąb jest twardy, odporny na uderzenia i ma niepowtarzalny wygląd.

Na powierzchni ławy mogą pojawić się niewielkie sęki, błyszcz lub różnice kolorystyczne ponieważ są to naturalne cechy drewna.

Blat ławy dębowej Mael ma wszystkie krawędzie zaokrąglone.

W ofercie mamy pięć podstawowych kolorów blatów, jednak na życzenie możemy do wykończenia powierzchni ław Lamesa zastosować inny kolor. Powierzchnia ławy Mael charakteryzuje się dużą odpornością na zabrudzenia. Natomiast pigmenty zastosowane w powłokach koloryzowanych mają zastosowanie w przemyśle spożywczym, więc są bezpieczne i w pełni ekologiczne. Ławy Lamesa doskonale wpasują się do każdego rodzaju wnętrza i podkreślą jego charakter.

Specyfikacja stołu Mael:

Wysokość blatu 50 cm
Grubość blatu 38mm
Długość 118 cm
Szerokość 62,5 cm
Waga stołu Lamesa 42 kg
Wykończenie powierzchni- woski olejne Osmo

Do czyszczenia nóg można stosować dowolny środek do czyszczenia, jednak blat należy pielęgnować dedykowanymi środkami. Instrukcja pielęgnacji dostępna jest TUTAJ

Zakupiony stół może się nieznacznie różnić od zaprezentowanego na zdjęciu.

Stół Mael wysyłamy w całości na palecie.

Dostępne kolory: