Wiaty i zadaszenia rowerowe na 5 rowerów

Wiaty umożliwiające zaparkowanie 4 (stojak typu U) lub 5 rowerów. Zapewniamy produkcję z wysokiej jakości materiałów, staranne wykonanie i krótki termin realizacji.

Wiaty rowerowe na 5 rowerów

 

Zakup wiaty rowerowej to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy chce się zabezpieczyć trzymane na zewnątrz rowery przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wiata rowerowa pozwoli uchronić nasze jednoślady przed deszczem, wiatrem oraz śniegiem. Dzięki temu nasze jednoślady nie będą zalane wodą, co bezapelacyjnie sprawi, że jazda będzie bardziej komfortowa. Wiaty rowerowe są niezwykle popularne. Na ich zakup decydują się zarówno samorządy, jak i osoby prywatne np. właściciele sklepów lub innych przedsiębiorstw. Można je spotkać zarówno na parkingach samochodowych przy marketach, jak i przy biurach, galeriach handlowych oraz szkołach. Dostępne w sklepie wiaty na 5 rowerów, pozwalają na bezpieczne przechowywanie jednośladów.

Typy wiat rowerowych

 

Wiaty rowerowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Stelaż jest wykonany ze stali ocynkowanej ogniowo, natomiast zadaszenie jest z poliwęglanu komorowego. Poliwęglan komorowy jest niezwykle odporny na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu cała konstrukcja jest bardzo solidna i cechuje się długą żywotnością. Oferowane przez nas wiaty rowerowe są zbudowane ze stelaża wykonanego ze stali ocynkowanej metodą ogniową. Idealnie wpasują się swoim designem do przestrzeni miejskiej. Nasze wiaty na 5 rowerów pozwalają na montaż dostępnych w naszym sklepie stelaży rowerowych. Pozwoli to na stworzenie dopasowanego do siebie zestawu, jednakowo jeśli chodzi o wzornictwo, ale też system montowania. Wiata tego typu pozwoli na idealne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, ponieważ cechuje ją oszczędność miejsca.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4