Wiaty do zabudowy modułowej

Wiaty modułowe

Wiaty rowerowe to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie, które jest elementem małej architektury widocznej w miejscach użyteczności publicznej.

Pojawia się przy centrach handlowych, uczelniach, biurowcach. Podnosi komfort użytkowania obiektu – pozwala na bezpieczne pozostawienie swojego roweru i ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, jak deszcz, śnieg czy grad.

Poszliśmy o krok dalej – proponujemy wiaty modułowe, które pozwalają na dołączanie kolejnych, podobnych elementów, czyli tak zwanych modułów i tworzenie z niewielkiej konstrukcji – konstrukcji bardzo rozbudowanej. Wiaty modułowe to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na rozbudowanie istniejącej już wiaty. Gwarantuje to odpowiedzialne wykorzystanie budżetu oraz pozwala zorientować się, jak duże jest zainteresowanie wiatą w danym miejscu.

Wiata modułowa

W ofercie mamy wiaty z poliwęglanu opartego na konstrukcji stalowej ocynkowanej. Wiata modułowa tego typu jest trwała, nie ulega zniszczeniom i będzie służyła przez długi czas. Może być stosowana również jako zadaszenie o uniwersalnym charakterze, a także przystanek autobusowy. Możliwość modyfikacji, na przykład dołączenia boków, sprawia, że jest to to produkt wszechstronny, który ma wiele możliwości i może zostać dostosowany do potrzeb użytkowników.

Prezentujemy wiaty modułowe z nogami prostymi lub ukośnymi, a także z dachami prostymi i skośnymi. Oferta jest stale poszerzana i jest odpowiedzią na zainteresowanie użytkowników wiatami, które stają się coraz bardziej powszechne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12