Stojaki typu U z rury i profili

Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

Jesteśmy polskim producentem stojaków rowerowych i małej architektury. Produkujemy stojaki typu U z rury i profili ze stali ocynkowanej ogniowo, stali nierdzewnej, płaskowników lub kątowników. Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane ogniowo po to, żeby zabezpieczyć stojaki przed działaniem warunków atmosferycznych. Dodatkowo stojaki mogą być malowane na dowolny kolor z palety RAL.

Stojaki typu U mogą być wykonane z rury (tzw. owalne) lub z profilu (prostokątne).

Ten rodzaj stojaka jest najczęściej spotykanym rodzajem stojaka rowerowego, ponieważ jest prosty i wygodny w użyciu. Stojak U- kształtny pozwala zaparkować rowery z obu stron.

Oferujemy stojaki typu U z rury i profili w wersji do montażu przez przykręcenie (kołkami rozporowymi lub kotwami) bezpośrednio do podłoża lub w wersji do osadzenia w betonie. Zalecamy montowanie stojaków w odległości 80-120 cm od siebie, żeby umożliwić swobodny dostęp do rowerów z każdej strony.

Nie boimy się wyzwań, możemy wykonać stojak na rowery typu U o nietypowym kształcie (np. trapez, romb itp).

Oferujemy produkt bardzo dobrej jakości o długim terminie gwarancji. Na stojaki z ocynkowanej stali i stali nierdzewnej dajemy aż 5 lat gwarancji.

Na stojaki typu U z rury i profili Oferujemy preferencyjne warunki dla firm, jednostek samorządowych- gmin, urzędów miast, etc. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stojaków u kształtnych.