Uliczne kosze na śmieci

Parkowe i uliczne kosze na śmieci

Jesteśmy polskim producentem małej architektury, produkujemy między innymi ławki parkowe, tablice i stalowe kosze na śmieci. Uliczne kosze na śmieci są przeznaczone do wnętrz jak i na zewnątrz ,do każdej przestrzeni miejskiej. Kosze uliczne ze stali służą mieszkańcom i pozwalają na utrzymanie czystości w przestrzeni miejskiej. Oferujemy szeroka gamę koszy ulicznych i parkowych o różnych kształtach i przeznaczeniu. Kosze uliczne pasują do każdego typu zabudowy.

Stalowe kosze na śmieci

znajdują zastosowanie na deptakach, w parkach i na osiedlach przed budynkami. Kosze wykonujemy starannie, estetycznie z dbałością o detale. Produkujemy z materiałów od sprawdzonych dostawców, współpracujemy z najlepszymi ocynkowniami.

Do produkcji wykorzystujemy stal ocynkowaną wysokiej jakości i stal nierdzewną. Dla dodatkowego zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi możemy pomalować kosze parkowe na dowolny kolor z palety RAL. Możliwe jest malowanie proszkowo jak również malowanie natryskowo elektrostatycznie- oba rodzaje malowania doskonale się sprawdzają. Dbamy o jakość, dzięki czemu nasze produkty służą przez wiele lat.

Produkujemy stalowe kosze z zamykanym wiekiem lub otwarte. Uliczne kosze mają wymienny, praktyczny wkład, dzięki czemu można szybko usunąć odpadki. Produkujemy kosze parkowe o pojemności od 20 do nawet 80 litrów.

Ściany miejskich koszy na śmieci

mogą być obudowane impregnowaną deską. Najczęściej stosujemy drewno iglaste, w tym sosnę, świerk, a także modrzew.  Na życzenie natomiast możemy wykonać kosz uliczny również z obudową z drewna egzotycznego. Ściany koszy mogą być również wykonane z blachy perforowanej, stalowej rurki lub stalowych profili.

Montaż koszy jest szybki i prosty. Kosze uliczne montujemy przez przykręcenie do podłoża- kosze ze stopką. Kosze parkowe i uliczne montujemy również na słupku. Jako alternatywę dla koszy parkowych montowanych na stałe proponujemy kosze uliczne wolno stojące.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontakt e-mail: info@megaandrea.pl, telefoniczny lub przez portal facebook.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3