AB tekst

Najwyższa jakość używanych do produkcji materiałów, które nabywamy od sprawdzonych dostawców, dotrzymywane krótkie terminy realizacji, estetyczny i dokładny montaż, jak również uczciwość w kontaktach handlowych generuje wzrost liczby zamówień i zadowolonych Klientów, a praca nad poszerzeniem oferty pokazuje, że firma rozwija się w dobrym kierunku.

Nasze największe atuty to wyspecjalizowana kadra pracownicza, dobre zaplecze produkcyjne, nowoczesny park maszynowy, duża hala produkcyjna i sprawna logistyka. Posiadamy również własną malarnię.

Specjalizujemy się w produkcji wiat i zadaszeń rowerowych. Rower jest coraz bardziej popularnym środkiem transportu, coraz więcej pracowników dojeżdża do pracy rowerem, coraz więcej Klientów wybiera częściej rower zamiast samochodu czy autobusu. Zachodzi konieczność osłonięcia rowerów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Potrzebne jest zadaszenie dla rowerów. Tego typu konstrukcje spotyka coraz częściej na osiedlach, przed szkołami i urzędami a także przy galeriach i centrach handlowych.

Posiadamy w ofercie gotowe rozwiązania, ale według projektu możemy wykonać wiatę w rowerową w dowolnym rozmiarze i w dowolnie zabudowanymi ścianami bocznymi. Wykonujemy również altany i osłony śmietnikowe oraz wiaty przystankowe i zewnętrzne palarnie.

Konstrukcje są wykonane z ocynkowanych profili stalowych, natomiast do wyboru na zabudowę ścian dostępny jest poliwęglan lity lub komorowy, szkło hartowane, blacha perforowana, panele blaszane lub drewno. Dach to poliwęglanu komorowy 8 mm, w opcji transparentnej, lub przyciemnianej. Gotowa altana może być wyposażona w stojaki lub można zamówić dodatkowo  zestaw np. z dodatkową ławką czy koszem na śmieci. Takie rozwiązania są często spotykane w stacjach przesiadkowych Park&Ride.

Wiaty, które produkujemy pasują do każdego typu zabudowy, są estetyczne i efektowne.

Produkujemy również elementy małej architektury miejskiej w tym ławki parkowe, kosze na śmieci, stojaki rowerowe i tablice ogłoszeniowe.

Wszystkie produkty kontrolujemy na każdym etapie produkcji, a usługi ocynku ogniowego lub galwanicznego zlecamy tylko renomowanym kontrahentom.

Nie boimy się wyzwań. Współpracujemy z architektami i projektantami, realizujemy trudne i wymagające projekty.

Oferujemy preferencyjne warunki handlowe, krótkie terminy i wysoką jakość. Porozmawiajmy o potrzebach. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. handel@megaandrea.pl lub telefonicznie 882 180 734